.

.

New
Висок Квалитет Тифани Сина Мат Метален Филм Мат Метал Тифани Сина Винил Меур Без Автомобил Обвива

Висок Квалитет Тифани Сина Мат Метален Филм Мат Метал Тифани Сина Винил Меур Без Автомобил Обвива

DEN 8222.00
DEN 9238.56

Стока
Достапно.

Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации. Ги красат вашата кола убаво и, исто така, го заштитите вашиот автомобил совршено. Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред. Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката.
Име На Производ : Мат Метален Тифани Сина Винил Филм
Точка Име Мат Метален Винил Филмски Боја Тифани Сина Големина 1.
[4] Заштитете го вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини.
Ние прифаќаме ПАД на ПРЕВОЗОТ, вашите клиенти нема да видиме какви било информации за нас кога ќе го примите пакетот. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, и да ви даде задоволително решение. Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот.52 x 18 милиони/Ролна (5ft x 59ft) Филм Дебелина 0. Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Име На Модел:
NSMM-09
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Ширина:
5ft
Објектот Должина:
59ft
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Висина:
155cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Мат Метален Винил Филм
боја:
Тифани Сина
Материјал Тип:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти