.

.

New
600mm x 1520mm Сјајни Црни Винил Заврши Само Лепило Воздух Ослободување Балон за Слободни Налепница Decal Филм Автомобил стил

600mm x 1520mm Сјајни Црни Винил Заврши Само Лепило Воздух Ослободување Балон за Слободни Налепница Decal Филм Автомобил стил

DEN 547.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Карактеристики
Воздушен џеб ослободување поддршка дизајн, така да нема меурчиња Само лепило Многу лесно сечење - ножици ќе го лизгачот десно преку Мерење линии на грбот лесно да се намали за да се различни големини Многу растеглив нема да наштети на вашиот бои или природни заврши - без остаток лепак еднаш отстранети Вода доказ УВ Заштитен Отворено животот над 5 години, затворен животот над 8 години врвна флексибилност Може да се примени и reapplied за саканата изгледа Многу растеглив - во можност да се приспособат на речиси секоја ситуација Исклучително тенка - се вклопува во тесни места и на аглите ефикасна во споредба со боја работа
Инсталација совети :
За чистење на површината со вода пред да го инсталирате на винил ќе ви помогне со лепенка и чистење на било кои загадувачи кои можат да предизвикаат несовршености.
Користење на топлина пиштол може да им помогне на инсталацијата со правење на винил повеќе свитливи и, исто така, помага да ги отстраните брчките.
Користејќи мека squeegee ќе помогне да се избалансираат меурчиња и брчки
Никогаш не се применуваат во студената

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Бренд Име:
BscKmge
Објектот Ширина:
152cm
Име На Модел:
Винил Wrap Film
Објектот Должина:
60cm
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти