.

.

New
Најдобар Квалитет Сребро Сјајни Метален Винил Филм Се Тркалаат Меур За Слободни Автомобил Обвива

Најдобар Квалитет Сребро Сјајни Метален Винил Филм Се Тркалаат Меур За Слободни Автомобил Обвива

DEN 10033.00
DEN 11803.68

Стока
Достапно.

Ние се високо ценети од тоа. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден. Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и да ви даде задоволително решение. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има). Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред. Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја.15 mm Материјал Флексибилни ПВЦ Лепак Висок Квалитет Отстранлив Лепак Воздух Канали Yes Живот Отворено 3-5 години, Затворен 6-8 години
1, Висок Квалитет На Производот;
2, Издржлив и лесен за работа со;
3, Воздушен Балон За Слободни (Ер Ослободување Канали);
4, Висок Квалитет на Отстранлив Лепак(Може да се ре-позиција за време на инсталацијата);
5, Флексибилни (Растеглив) со топлина пиштол Или фен за коса, Може да се користи на сите внатрешни или надворешни мазни површини.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Име На Модел:
USGM
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
18m
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Ширина:
1.52m
Објектот Висина:
155cm
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ
Материјал Тип:
ПВЦ
Точка име :
Сјајни Метален Винил Заврши
боја:
Сребро.
Функција:
Воздушен Балон За Слободни
Флексибилност:
Yes
Свеж

Избор на клиенти