.

.

New
Најдобар Квалитет Виолетова Сјај Бонбони Пурпурна Винил Филм Налепница Меур За Слободни Автомобил За Завиткување

Најдобар Квалитет Виолетова Сјај Бонбони Пурпурна Винил Филм Налепница Меур За Слободни Автомобил За Завиткување

DEN 10033.00
DEN 11803.68

Стока
Достапно.

15 mm Материјал Флексибилни ПВЦ Лепак Висок Квалитет Отстранлив Лепак Воздух Канали Yes Живот Отворено 3-5 години, Затворен 6-8 години
1, Висок Квалитет На Производот;
2, Издржлив и лесен за работа со;
3, Воздушен Балон За Слободни (Ер Ослободување Канали);
4, Висок Квалитет на Отстранлив Лепак(Може да се ре-позиција за време на инсталацијата);
5, Флексибилни (Растеглив) со топлина пиштол Или фен за коса, Може да се користи на сите внатрешни или надворешни мазни површини.
Ве молиме обрнете внимание на целата опис пред да го купат. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има). Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоката се испраќа. За да Бидете Сигурни дека ќе добиете на стоки во добра состојба. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и да ви даде задоволително решение. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
USGC
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
18m
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Ширина:
1.52m
Објектот Висина:
155cm
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ
Материјал Тип:
ПВЦ
Точка име :
Сјајни Бонбони Винил Ролна
боја:
Виолетова
Функција:
Воздушен Балон За Слободни
Свеж

Избор на клиенти