.

.

New
Автомобил stying 10*10СМ Рак Ракот Животинско Тело Автомобил Налепница Мотоцикл Мода Винил Decal 11 Боја Jdm

Автомобил stying 10*10СМ Рак Ракот Животинско Тело Автомобил Налепница Мотоцикл Мода Винил Decal 11 Боја Jdm

DEN 98.00
DEN 192.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
zhang-518
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил
Свеж

Избор на клиенти