.

.

New
EMS Обичај се вклопуваат во автомобил патосници за Ford Работ Избега Kuga Explorer Fiesta Фокус Фузија Mondeo Ecosport автомобил стил тепих лагер

EMS Обичај се вклопуваат во автомобил патосници за Ford Работ Избега Kuga Explorer Fiesta Фокус Фузија Mondeo Ecosport автомобил

DEN 5081.00
DEN 7584.00

Стока
Достапно.


Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно. кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува : 1) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : TOYOTA Rav4 2012 2.) вашето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број,post code -многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил. За автомобилот кат мат( автомобил тепих )/целосна трупот душеци , ние продаваме лево воланот на автомобилот теписи/ автомобили багажникот мат. ова е само одговара за лево-drived , НЕ одговара за право-drived .

Детали

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Име На Модел:
Обичај
Модел:
На Тоа Етикетата
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Pu
Бренд Име:
FUWAYDA
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
на одлуки за:
Ford Работ Избега Kuga Explorer Fiesta Фокус Фузија Mondeo Ecospor
Свеж

Избор на клиенти