.

.

New
16.2*13.1 CM Стилски Човек Возење Точак Автомобил Decal Налепница Цртан филм Автомобил Стил Декоративни Додатоци Црна/Сребрена C7-0267

16.2*13.1 CM Стилски Човек Возење Точак Автомобил Decal Налепница Цртан филм Автомобил Стил Декоративни Додатоци Црна/Сребрена

DEN 74.00
DEN 122.88

Стока
Достапно.

Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Превозот :
1. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Понудата Со Доверба!.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината.1 CM Стилски Човек Возење Точак Автомобил Decal Налепница Цртан филм Автомобил Стил Декоративни Додатоци Црна/Сребрена C7-0267
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C7-0267
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
16.2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
13.1cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Свеж

Избор на клиенти