.

.

New
9*15.8 CM Домот Балет Ggirl Автомобил Налепници за Покривање Tthe Телото На Личноста Рефлексивни Винил Decals Црна/Сребрена C7-0265

9*15.8 CM Домот Балет Ggirl Автомобил Налепници за Покривање Tthe Телото На Личноста Рефлексивни Винил Decals Црна/Сребрена C7-0265

DEN 71.00
DEN 118.08

Стока
Достапно.

) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.8 CM Домот Балет Ggirl Автомобил Налепници за Покривање Tthe Телото На Личноста Рефлексивни Винил Decals Црна/Сребрена C7-0265
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.(Кога купувачот наредби за помалку од $7.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
15.8cm
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
C7-0265
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
9cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
Свеж

Избор на клиенти