.

.

New
Внатрешни работи ремонтирам мултимедијални копчиња Покрие Автомобил Додатоци за bmw X1 X3 Х5 X6 F20 F30 316i 320i 325i 328i 330i GT 520I 523I 525I

Внатрешни работи ремонтирам мултимедијални копчиња Покрие Автомобил Додатоци за bmw X1 X3 Х5 X6 F20 F30 316i 320i 325i 328i 330i

DEN 172.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Сите објектот може да се врати за размена на само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик за Квалитет : 1pcs Fitment : За 1 3 4 5 7 Серија X1 X3 X4 Х5 X6 2013-2014 E81 E87 F30 F31 F34 F32 Игран : Лесно за Инсталација,лента на грбот.
Бразил / Јужна Америка/Русија
Нормално, 15-30 работни дена. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Излупете исклучување на двострано лента По рати,да ги задржи подалеку од вода за три дена.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Познатиот Бренд
Име На Модел:
E46 E52 E53 E60 E90 E91 E92 E93 F30 F20 F10 F15 F13 М3 М5 M6 X1 X3 Х5
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Материјал Тип:
Pu
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
LLLOPM
Налепница Сместување:
Внатрешна
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
0cm
категорија:
3D
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти