.

.

New
Автомобил Стил Тркала Центар Центар Капи Амблем Значка Налепници за ST Лого за Ford Fiesta Фокус Работ Mondeo Mustang Kuga Explorer F150

Автомобил Стил Тркала Центар Центар Капи Амблем Значка Налепници за ST Лого за Ford Fiesta Фокус Работ Mondeo Mustang Kuga Explorer

DEN 220.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Автомобил Стил Тркала Центар Центар Капи Амблем Значка Налепници за ST Лого за Ford Fiesta Фокус Работ Mondeo Mustang Kuga Explorer F150
Карактеристики :
Точка име : Тркало на Автомобилот Центар Капи
Материјал : Алуминиум Легура
Големина : 56.5 mm
Пакетот Вклучува : 4 Pcs/Set
Лесно да се инсталира, само-лепило лента на грбот на центар капи.
Нова мода, модерна, издржливи.
100% сосема нов и висок квалитет.
Најдобра декорација и заштита за вашиот автомобил.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да помогнеме. Сакате да имате добар ден.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
0.2cm
Модел:
ОЕМ
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Дијаметар:
5.65cm
Објектот Должина:
5.65cm
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Име На Модел:
за форд
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
5.65cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Свеж

Избор на клиенти