.

.

New
360 степени Автомобил огледало Широк Агол Конвексни Слепа Точка огледало додатоци за автомобил-стил, за Хонда фит спогодба crv граѓански џез град hrv

360 степени Автомобил огледало Широк Агол Конвексни Слепа Точка огледало додатоци за автомобил-стил, за Хонда фит спогодба crv

DEN 392.00
DEN 412.32

Стока
Достапно.

Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Логистика побрзо од економијата.Внимание : 1).Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Ви благодариме !
. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. Плаќање на повеќе од $ 7 производите Што ги преземе (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Стакло
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
6cm
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Висина:
2cm
категорија:
3D
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти