.

.

New
Црн Автомобил Стил Авто 3D Писмо Број Багажникот Задниот Капак Налепница Амблем Decal Значка за BMW 316d 318d 320d 3 Серија 320 E46 E49 X3

Црн Автомобил Стил Авто 3D Писмо Број Багажникот Задниот Капак Налепница Амблем Decal Значка за BMW 316d 318d 320d 3 Серија 320

DEN 604.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Карактеристики :
• За BMW
• Материјал : Пластика
• Количина : 1 парче
• Боја : Црна
• Висок квалитет,нова мода, трајни,уникатен и слабее-отпорни Пред да ја залепите, pls чистење на целна место : чувајте anhydrous, чисти и без масло. Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Детали

Големина:
Plastic
Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
Број / Писмо
Име На Модел:
за BMW
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0inch
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Пластични
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти