.

.

New
Спортски автомобил светлина веѓите налепници декоративни додатоци стајлинг за Lexus rx350 rx гш is250 gs300 rx300 nx rx330 gx470 lx470

Спортски автомобил светлина веѓите налепници декоративни додатоци стајлинг за Lexus rx350 rx гш is250 gs300 rx300 nx rx330 gx470

DEN 186.24

Стока
Достапно.

Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Логистика побрзо од економијата.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.Внимание : 1). 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. Логистика барањето сајт : http : //www. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
0.2cm
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
10cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
глава
Свеж

Избор на клиенти