.

.

New
BJMYCYY 2 ПАРЧИЊА/SET Auto горниот климатизација штекер нерѓосувачки челик декоративна кутија За Фолксваген фолксваген ПОЛО 2011-2017

BJMYCYY 2 ПАРЧИЊА/SET Auto горниот климатизација штекер нерѓосувачки челик декоративна кутија За Фолксваген фолксваген ПОЛО 2011-2017

DEN 729.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е погоден за овој производ тогаш се купи!

Детали

Бренд Име:
BJMYCYY
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Масло Тип Совети
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
001
Објектот Должина:
28inch
Објектот Ширина:
18inch
Објектот Висина:
8inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Свеж

Избор на клиенти