.

.

New
12cm*14cm Убава Жена Нокти Креативни Налепници Оркестарот Мотоцикл спортски автомобили Браник Лаптоп Автомобил Додатоци Автомобил Стил Винил Decals

12cm*14cm Убава Жена Нокти Креативни Налепници Оркестарот Мотоцикл спортски автомобили Браник Лаптоп Автомобил Додатоци Автомобил

DEN 86.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Должина:
12cm
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
x-270
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
pullight
Материјал Тип:
Винил
Свеж

Избор на клиенти