.

.

New
Јапонија Осака Забрана на Автомобил Налепници Јамка Еден Агол Авто Мото Прозорец Опашка Лаптоп Јапонски Винил Decals 3M

Јапонија Осака Забрана на Автомобил Налепници Јамка Еден Агол Авто Мото Прозорец Опашка Лаптоп Јапонски Винил Decals 3M

DEN 227.00
DEN 283.20

Стока
Достапно.


Производи име : Мотоцикл Шлем Japane Забрана на Осака Автомобил Налепница Decals
Големина : 4 големини за да изберете
Пакување : 1 BUC
Налепници се направени од квалитетен материјал 3 M
Едноставен за инсталација и отстранување, без да му наштети.
Водоотпорен, Sunblock, Не-исчезнува, долготрајни, Рефлексивни за повеќето налепници.
Црна, чиста бела, Неонски Серија (Неонски жолта/зелена/розова итн) НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела не изгледа како sliver бела, станува чиста бела со светлина.

Детали

Големина:
250mm, 200mm, 150mm, 300mm
Тип На Објект:
Налепници
Модел:
Национално Знаме
дизајн:
Цртан филм
Бренд Име:
DXYMOO
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
Креативни автомобил налепница
Налепница Сместување:
прозорецот
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
3M
Свеж

Избор на клиенти