.

.

New
Автомобил Налепници Спортски Decals За Целото Тело Auto Tuning Стил Cyter Водоотпорен Пар 100*15cm & 150*20cm D10

Автомобил Налепници Спортски Decals За Целото Тело Auto Tuning Стил Cyter Водоотпорен Пар 100*15cm & 150*20cm D10

DEN 442.56

Стока
Достапно.


Кликнете на сликите подолу за да ги видите повеќе...

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Подесување девојка
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
CT
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
20cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.01cm
Објектот Должина:
150cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
домашно милениче
Свеж

Избор на клиенти