.

.

New
3D Смешни Автомобили Налепница Decals Авто Стил Тело Прозорецот Само Лепило Топката Хитови Тенис Декорација Налепници Стереоскопски

3D Смешни Автомобили Налепница Decals Авто Стил Тело Прозорецот Само Лепило Топката Хитови Тенис Декорација Налепници Стереоскопски

DEN 94.00
DEN 125.28

Стока
Достапно.


- Само кора својата paster, а потоа се држи на автомобил површината.
- Со кул 3 D топката налепница, лесно го најдете вашиот автомобил во паркинг.18(во) Мало Пакување : Да, Општо Кутија EPC_CEA_30 Y
Пакет содржи : 1 x 3 D Автомобил Топката Прозорец Налепница
НИЕ и Ветуваме на :
1.
- Со кул 3 D топката налепница, лесно го најдете вашиот автомобил во паркинг.
- Самолепливи, лесно да се отстрани, нема да се оштети автомобил или лево над лепак на автомобил.
- ПВЦ / ЕВА материјал, водоотпорен, сонце-доказ, може да се чува многу долго време, ако ти држи ги добро.66(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 210(mm)*30(mm)*30(mm) / 8.
3 D Смешни Автомобили Авто Стил Тело Прозорецот Само Лепило Топката Хитови Налепница Тенис Decal Стереоскопски
Главни Карактеристики :
- Целосно страшни автомобил налепници, единствен вистински топката дизајн. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно.
- ПВЦ / ЕВА материјал, водоотпорен, сонце-доказ, може да се чува многу долго време, ако ти држи ги добро. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница. па ние може да ги продаваат на големо цена. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
- Можат да се применат на било каква мазна автомобил стакло, покажува вашата креативна стил.
Спецификации : Функција :
- Целосно страшни автомобил налепници, единствен вистински топката дизајн.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
3D
Модел:
Други
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
IZTOSS
Тип:
Други 3D Налепница
Налепница Сместување:
прозорецот
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ, Винил
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина ( Копно )
Свеж

Избор на клиенти