.

.

New
Автомобил Карбонски Влакна Спојлери Налепница За Хонда Граѓански 2006-2011 Договор Одговара CRV HRV Град Џез За Fiat 500 Punto Stilo Браво

Автомобил Карбонски Влакна Спојлери Налепница За Хонда Граѓански 2006-2011 Договор Одговара CRV HRV Град Џез За Fiat 500 Punto

DEN 1327.00
DEN 1896.00

Стока
Достапно.

Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации.
Автомобил Карбонски Влакна Спојлери Налепница За Хонда Граѓански 2006-2011 Договор Одговара CRV HRV Град Џез За Fiat 500 Punto Stilo Браво
Ве молиме имајте во предвид :
Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас. Fitment : За Хонда Граѓански 2006-2011 Договор Одговара CRV HRV Град Џез За Fiat 500 Punto Stilo Браво Istallation : 3 M лента вклучени во пакетот Производ Фотографии :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. На "карбонски влакна" материјал е само парче ткаенина.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Atreus
Налепница Сместување:
Багажникот
Име На Модел:
A-TXWY-001
категорија:
3D
Објектот Ширина:
10cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Други
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Свеж

Избор на клиенти