.

.

New
FUNDUOO За Hyundai Elantra 2012 2013 2014 ABS Хром Автомобил Врата се Справи со Чаша Сад Покрие Лиење на Вратите Налепница, Авто Додатоци

FUNDUOO За Hyundai Elantra 2012 2013 2014 ABS Хром Автомобил Врата се Справи со Чаша Сад Покрие Лиење на Вратите Налепница, Авто

DEN 483.00
DEN 792.00

Стока
Достапно.

Ние брод со регистрирани превозот од Кина, Воздухот mail. Ако нема одговор во рок од 24 Часа , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.5%
Наплата/Ја
Канада
Го оценувате (време пристигна)
0.
За Hyundai Elantra 2012 2013 2014 Година Нови Хром Автомобил Врата Се Справи Со Чаша Сад Покрие Трим Бесплатен Превозот
Производи : За Hyundai Elantra 2012 2013 2014 Година Нови Хром Автомобил Врата Се Справи Со Чаша Сад Покрие Трим Бесплатен Превозот
Материјал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изглед
Sku : A00240
Компатибилност :
Автомобил Модел : За Hyundai Elantra 2012 2013 2014
Пакетот Вклучува :
Сет од 4 Парчиња
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет
Хром Маска
3 M Авто селотејп Вклучени
Лесен Пилинг-N-Стап Инсталација
Нема сечење Или Дупчење Потребни
Забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана.7%
Наплата/Ја
Русија
Го оценувате (време пристигна)
2. Ако постои било избега стока, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас. Гаранцијата е неважечки ако производи е неправилно обвинет,инсталираните или злоупотребена на било кој начин, или ако на етикетата и/или бар кодирани гаранција етикета е отстранета или tampered со Сите превозот и ракувањето трошоци нема да бидат вратени.4%
Наплата/Ја
Австралија
Го оценувате (време пристигна)
21.
Повратни информации
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите! Ако сте задоволни со нашата служба за производот, само цениме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН фидбек со 100% исполнети пет ѕвезди за сите DSRs.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
funduoo
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
високо-забава
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
дизајн:
Масло Тип Совети
Модел:
Други
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
категорија:
abs хром
автомобил модел 1:
За Hyundai Elantra 2012 2013 2014
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина
Свеж

Избор на клиенти