.

.

New
TSAUTOP 1.35*15 МИЛИОНИ Воздушни Меурчиња за Слободни Сјајни Црн Автомобил Панорамски Покрив) Налепница Фолија Автомобил Фолија за Завиткување Автомобил Покрив) Налепни

TSAUTOP 1.35*15 МИЛИОНИ Воздушни Меурчиња за Слободни Сјајни Црн Автомобил Панорамски Покрив) Налепница Фолија Автомобил Фолија

DEN 2690.00
DEN 2832.00

Стока
Достапно.

Може да биде повторно крена, repositioned и се протегала пред да замине во текот со squeegee. во случај на одлагање, ние да знаете однапред Купувачот е одговорен за било увозни даноци, царински давачки, брокерските провизии, увозни давачки и сите други даноци Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Нема да им наштети насликани површини.03 mm
Лепак тежина
30g/м2±2gm2
Грам тежина на ослободување на хартија
140gsm втиснување хартија
Дебелина на ослободување на хартија
0.
Филмот е обложена со УВ слој. Може да се примени на Вашиот автомобил?s хауба, багажникот, на покривот, табла, калибри, внатрешни работи, засилувачи, тркала, ретровизори, рачки на вратите, стакло, мобилни телефони, лап-топ компјутери, ipod-ови, мото делови, метал делови и само за било релативно не-porous површината. Сјајна, мазна површина Лесно да се исчистат со вода Постојан акрилик притисок осетлив лепило поддржан, лесно да се примени. Чистење на било кои загадувачи кои можат да предизвикаат несовршености. Лесно може да се repositioned за време на инсталацијата и не ја напушти лепило остатоците зад Мрежа шема поддршка за попрецизно мерење и сечење. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена по ред сместување
Пакување :
Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедноста цел
Превозот
Испорака : Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 24hours (во работен ден) по verificatin на плаќање и за потврда на нарачката.18 mm
Застане против
вода, нечистотија, маст, сол, слаби киселини масло
Издржливост период
Отворено 1-2 години, затворен 3-4 години
Компатибилност
Умре сечење,автомобил декорација,архитектонска декорација
Достапни бои
13 Colors
ДЕТАЛИ DISCRIPTION :
Не само што изгледаат стилски, но е повеќе флексибилен и да е заверена од автомобилската заврши винил за разлика од 3 M ДИ-НОЌ што е дизајнот на ентериер филм.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Покривот
Бренд Име:
TSAUTOP
Име На Модел:
GF01
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
1.35m
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
Pu
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Висина:
14cm
Објектот Должина:
15m
Објектот Дијаметар:
14cm
Пакување:
Не Се Пакувани
боја:
Црна
Ширина:
1.52m
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
СЈАЈНИ ВИНИЛ
Свеж

Избор на клиенти