.

.

New
1.52x30M Воздушни Меурчиња за Слободни Сјајни Црн Автомобил Панорамски Покрив) Налепница Фолија Автомобил Фолија за Завиткување Автомобил Покрив) Налепница

1.52x30M Воздушни Меурчиња за Слободни Сјајни Црн Автомобил Панорамски Покрив) Налепница Фолија Автомобил Фолија за Завиткување

DEN 4970.00
DEN 5232.00

Стока
Достапно.

18 mm
Отпорност на топлина
-50°C до +200°C
Рашири го оценувате
33+ pascal
Лепило материјал
Увезени се отстранува лепак
Лепак дебелина
0. кога доби пакет оштетени за време на превозот, или погрешно ролни, ние би сакале да испрати нови и точниот производ за вас за слободни. Нема да им наштети насликани површини. Направени со автомобилската одделение премиум висок квалитет на екипа винил што се користи за облоги и се согласува да најпредизвикувачките контури и форми. Врвен квалитет на германски лепило со вграден-во воздухот канали за лесно, балон-бесплатна инсталација Екстремно Флексибилен и може да се примени до умерена криви или било каква мазна, рамна површина е Прекриена со УВ заштитен слој Издржлив материјал, отпорен на вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло Лесно да се отстрани без остатоци, нема да им наштети насликани површината на вашето возило
Инсталација Лесно да се инсталира и да се отстрани, и тие победи?т штета насликани заврши површината на вашето возило. По примена на Винил Лист, можете едноставно да го намали вишокот на винил со остар нож или хоби нож (не се вклучени). Лесно може да се repositioned за време на инсталацијата и не ја напушти лепило остатоците зад Мрежа шема поддршка за попрецизно мерење и сечење.
Сите кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена по ред сместување
Пакување :
Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедноста цел
Превозот
Испорака : Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 24hours (во работен ден) по verificatin на плаќање и за потврда на нарачката. Нашите заврши винил е мора да има за целосна обвива.
Совети : Чистење на површината со триење на алкохол пред инсталирање на винил ќе ви помогне со лепенка.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Покривот
Бренд Име:
TSAUTOP
Име На Модел:
GF01
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
1.52inch
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Висина:
14cm
Објектот Должина:
30m
Објектот Дијаметар:
14cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ПВЦ
боја:
Црна
Ширина:
1.52m
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
СЈАЈНИ ВИНИЛ
Свеж

Избор на клиенти