.

.

New
Автомобил Додатоци Страна Огледало покрие rearview огледало покритие за bmw x1 E84 2009 2010 2011 2012 Xdrive abs хром 2 парчиња

Автомобил Додатоци Страна Огледало покрие rearview огледало покритие за bmw x1 E84 2009 2010 2011 2012 Xdrive abs хром 2 парчиња

DEN 1844.00
DEN 2026.08

Стока
Достапно.


Доколку предметот се враќа во нас како последица на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би го испрати при вас повторно, освен ако купувачот го заврши оние такси.
Како да ја испратите?
Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака. Тоа е, рече дека ние сме испратени на овој објект за вас.Чистење на површината на Инсталација позиција за да се осигурате дека таа е чиста и без масло, масти и восок и така натаму. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата со ОПРАВДУВАЊЕ ако не можете да добиете оваа точка на крајот.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Како да се вратат?
1. Како што знаеме,alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет.ве молиме топлина на селотејп под точка за да се Зголеми stickiness ако имате топла фен за коса.
Нашиот објект е 100% исто како опис.
Како да го инсталирате овој објект?
1.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако оваа ставка може да не се користи добро, но ве молиме да се опише детали зошто тоа не е се користи и со фото и видео прво. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако сакате ни да ви помогне да се намали царинската такса, ве молиме контактирајте не и кажете ни колку вредност треба да бидат означени на фактурата. (на ленти погодени од времето на температурата)
Ако не сте сигурни да се држи добро од себе, ние препорачуваме да се побара од искусни луѓе или техничари да ви помогне,или се чувствуваат слободни да не контактирате за помош. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MyHung
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Име На Модел:
1121
категорија:
3D
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти