.

.

New
Мрачните Мечка Персонализација Декоративни налепници етикета за Мини Купер

Мрачните Мечка Персонализација Декоративни налепници етикета за Мини Купер

DEN 518.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


Производ Функција
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Забелешка
Имаме 3 стилови за вашиот избор,
Вклучува : Црна,Сина,Црвена
ве молиме оставете порака која стилови сакате, ви благодарам.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
CASKING
Име На Модел:
Мрачните мечка
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
9.1cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
Цртан филм
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.02cm
Објектот Должина:
15.2cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти