.

.

New
Автомобил додатоци врата се справи со капак хром скратува со една клучна дупка за BMW X1 2013 2014 2015 abs хром 8pcs по поставување

Автомобил додатоци врата се справи со капак хром скратува со една клучна дупка за BMW X1 2013 2014 2015 abs хром 8pcs по поставување

DEN 948.00
DEN 1030.56

Стока
Достапно.

тогаш ние ќе направи како што ти рече. Тоа не е проблем.
За Давачки и Царинење Такси
Како што знаете,на царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.местото на објектот на точната позиција внимателно,да го Залепите во часовникот,притиснете го за да се обезбеди добра адхезија. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса. (на ленти погодени од времето на температурата)
Ако не сте сигурни да се држи добро од себе, ние препорачуваме да се побара од искусни луѓе или техничари да ви помогне,или се чувствуваат слободни да не контактирате за помош.
Како да се вратат?
1.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако овој објект е оштетен или скршен во превозот процес. Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост веб-сајтот на вашата земја, можеби поштата не испратите превозот информации на веб-сајт или тоа е одложен за да го испратите,но тоа се уште е на превозот сега.
Како да ја испратите?
Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Тоа е, рече дека ние сме испратени на овој објект за вас.
Ако не примите објект, или тоа е оштетените,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа. можете да ги пратите овој превозот број во 3-5 работни дена подоцна во Кина Пост веб-сајт.
==
Како да се Платат?
1.
Автомобил додатоци врата се справи со капак хром скратува со една клучна дупка за BMW X1 2013 2014 abs хром 8pcs по поставување
Опис :
1.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MyHung
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
1113
Објектот Ширина:
0inch
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Доаѓа Спакувана
категорија:
Автомобил додатоци врата се справи со маска
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти