.

.

New
3.8*9.5 CM Пар на Племенски Змеј Decals Смешни Автомобили Налепници Мото Додатоци Автомобил Стил C2-0619

3.8*9.5 CM Пар на Племенски Змеј Decals Смешни Автомобили Налепници Мото Додатоци Автомобил Стил C2-0619

DEN 82.00
DEN 138.24

Стока
Достапно.

( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Бидејќи фокус, па професионални
. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.5 CM Пар на Племенски Змеј Decals Смешни Автомобили Налепници Мото Додатоци Автомобил Стил C2-0619
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Превозот :
1. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Враќање и промена е сега на располагање. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
C2-0619
Објектот Ширина:
3.8cm
Модел:
Animal Моделот
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
9.5cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
Налепница:
автомобил налепница
Место на Потекло :
Жеџијанг Во Кина
боја:
Црна СРЕБРО.
Свеж

Избор на клиенти