.

.

New
9.5*12.7 CM Племенски Змеј Главата Винил Рефлексивни Автомобил Налепници Decals Мото Додатоци C2-0615

9.5*12.7 CM Племенски Змеј Главата Винил Рефлексивни Автомобил Налепници Decals Мото Додатоци C2-0615

DEN 71.00
DEN 119.52

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината.7 CM Племенски Змеј Главата Винил Рефлексивни Автомобил Налепници Decals Мото Додатоци C2-0615
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.( Кога купувачот наредби за помалку од $7.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
12.7cm
Модел:
Animal Моделот
Име На Модел:
C2-0615
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
9.5cm
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
Налепница:
автомобил налепница
Место на Потекло :
Жеџијанг Во Кина
боја:
Црна СРЕБРО.
Свеж

Избор на клиенти