.

.

New
СТП Заден прозорец Перка Спојлер Крило За BMW X6 E71 2008-2013

СТП Заден прозорец Перка Спојлер Крило За BMW X6 E71 2008-2013

DEN 3653.00
DEN 4248.00

Стока
Достапно.


Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
8629 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената

Детали

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Налепница Сместување:
прозорецот
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
ВСС-BME711004
Објектот Должина:
55inch
Објектот Ширина:
30inch
Објектот Висина:
13inch
Материјал Тип:
Pu
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
категорија:
задниот спојлер
Свеж

Избор на клиенти