.

.

New
Андроид 7.1 Авто Радио Ouad Core 6.2 Инчен 2DIN Универзален Автомобил DVD плеер GPS Стерео Аудио Раководител на единица за Поддршка на WIFI DAB DVR OBD2

Андроид 7.1 Авто Радио Ouad Core 6.2 Инчен 2DIN Универзален Автомобил DVD плеер GPS Стерео Аудио Раководител на единица за Поддршка

DEN 10512.00

Стока
Достапно.


стерео доаѓа со додатоци како на сликата на додатоци покажува, ако потреби други wire кабел или додатоци за инсталирање ,тогаш ќе треба да се купи одделно.
Ако ние испрати од Кина преку DHL ,ние обично изјавуваат 80и означете "автомобил dvd palyer" на пакет за да се избегне и да се намали царинските давачки.Ако постои царински даноци,купувачите треба да платат за тоа.Ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се направи нарачка.

Детали

Јадра:
Quad Core
OSD Language:
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Din:
Двојно Din
RAM меморија:
2G
Специјални Функции:
ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Built-in GPS,Bluetooth,Екран на Допир
Од Моќ:
50W*4
Објектот Големина:
178mm*104mm
Макс Надворешна Меморија:
32g
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Оперативен Систем:
Андроид
ROM:
16g
Резолуција:
800*480
Бренд Име:
HIZPO
Напон:
12V
Име На Модел:
AD7162009
Големина На Дисплеј:
6.2
Материјал Тип:
пластика и метал
Објектот Тежина:
3kg
Свеж

Избор на клиенти