.

.

New
TOPNAVI 4G+32GB Андроид 8.0 Octa Core Автомобил DVD Авто Играч За Toyota Auris/е корола Hatchback/е корола 2012 - Стерео GPS Навигација

TOPNAVI 4G+32GB Андроид 8.0 Octa Core Автомобил DVD Авто Играч За Toyota Auris/е корола Hatchback/е корола 2012 - Стерео GPS

DEN 17952.00
DEN 21120.00

Стока
Достапно.

EQ : Treble/среден/бас. Секоја слика во датотеката може да се користи за да се подигне екран или wallpaper. Џез, Поп, Класичен, и различни звук режими се достапни. Поддршка надворешен 3 G Модул за сурфање на интернет. Document Format : PDF, Word, Excel; поддршка на сите Андроид апликација софтвер. Повеќето автомобил логоа се на располагање за да се подигне екран или можете да одберете сопствен слика од SD картичка. OSD Language : Поддршка за повеќе јазици (Кинески, англиски, руски, Јапонски, португалски, итн. Целосен екран на допир; поддршка на сите Андроид апликации. Слободно да се инсталираат апликации кои можат да работат на Андроид 4.0 систем
ПРОЦЕСОРОТ
Rockchip PX3 Quad Core/PX5 Cortex A9 Quad Octa
RAM меморија
SAMSUNG DDR3 2 GB/4 GB
i NAND
16 GB/32 GB & Главната Frenqency : 1. 264, Xvid, MPEG2, MPEG4, VC-1, WMV9, MPEG1, H. Навигација, гледање филмови и уживање во музиката може да се постигне синхронизација. Поддршка JPEG, BMP, PNG, TIFF, итн. Вграден-во БТ може да се пренесе OBD информации.
Посебна Функција : Кул и карактеристични UI интерфејс; поддршка на Андроид анимирани позадини. Поддршка RGB осветлување; повеќе бои се на располагање. Дигитални ТВ Функција : Поддршка ДИГИТАЛНА-T/ISDB/ATSC (изборен) Bluetooth Handsfree : Поддршка Кинески/англиски именик, дневникот на повици, музика игра, и Bluetooth за пренос на податоци. High-definition видео декодер функција, поддржува повеќе видео формат, како DAT, MPG, MPEG, VOB, MP4, MOV, AVI, DVD Видео, ASF, WMV, MKV, TS, РМ, RMVB, итн, и разни видео декодер, како и Х. Тоа исто така е достапна за надворешни OBD возило информацискиот систем.be
Андроид 8. Хуманизирано музичка плејлиста прави операција на повеќе флексибилни; поддршка за MP3, WMA, WAV, AC3, OGG, FLAC, итн.

Детали

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола
Е Корола-Година:
2013,2012,2015,2014
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
OSD Language:
Spanish,Norwegian,Portuguese,Danish,Arabic,Swedish,Japanese,Greek,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Ukrainian,French,Hungarian,Thai,German,Filipino,Dutch,Italian,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Објектот Тежина:
6kg
Din:
Двојно Din
Тојота Модел:
Е корола
Големина На Дисплеј:
7
Резолуција:
1024*600
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3 Плеери,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Од Моќ:
4*45W
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Име На Модел:
РЛ-CSD-56
Интерфејс:
usb 2.0
Бренд Име:
TOPNAVI
Оперативен Систем:
Андроид
Објектот Големина:
7
Напон:
12V
Макс Надворешна Меморија:
500g
ROM:
16G/32G
RAM меморија:
2G/4G
Оперативен Систем:
Андроид 7.1/8.0
ПРОЦЕСОРОТ:
PX3 Quad Core/ PX5 Octa Core
RAM меморија:
DDR3 2GB/4GB
меморија:
Вграден Хард Диск
видео декодер:
1080P HW
Екранот:
Капацитивни и мулти-допир scree
loader:
FORYOU DL-30
DVD декодер IC:
Sunplus 8202VGQ
Изборни Функции:
OBD/3G dongle/Дигитален ТВ/DVR/DAB/TMPS/ Rearview камера
Гарантен период:
една година
Свеж

Избор на клиенти