.

.

New
За Рено Megane 2002~2009 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА

За Рено Megane 2002~2009 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV

DEN 15691.00
DEN 16692.96

Стока
Достапно.


4) Европска Земји купувачот , ние ќе испрати пакет со DHL/ЕМС.
Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачите.
Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.
Поголемиот дел од европските земји царинската се сериозни, примачот треба да плаќаат данок за пакет вредност до $30, премногу пониска вредност пакети ќе бидат проверени и казни, ние ќе се прогласи вредност помеѓу "$150 ~ $350" како нашето искуство.3 V
Suppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B/g/n компатибилен WLAN
Интерфејс тип USB2.
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.6 GHz
Мапата Решение 1024 Up
WIFI
Напојување Vcc_3.2 V(75Ω)
Компатибилни DVD Диск/DIVX/MP4/MP3/MP2/VCD
Тест Напон 13.0
Фреквенција 2.
Ако имате вашиот пакет вредност барање, ве молам да ми кажете.
Тоа е прифатена дека ако ни даде добар фидбек.
Се врати и Гаранција :
Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи.0 MHz
СУМ : 522 KHz-1620 KHz
Vidio излез спектар 1.
Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Купувачот Трошоци враќање превозот цена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
Превозот Објаснување & Царина : (Многу важно)
1) сад купувачи , испрати страна на курирската служба DHL, прогласи пакет "Автомобил Аудио Мултимедијални вредност $150", нема потреба да се плаќа царина.

Детали

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може Да-Автобус
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Руски,Шпански,Турски,Руски,Кинески (Традиционалните),Фински,Арапски,Француски,Германски,Англиски,Португалски,Тајландски
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,DVD-RAM меморија,Mp4,CD,dvd,WMA
Din:
Двојно Din
Оперативен Систем:
Андроид
ROM:
16g
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Built-in GPS,Радио Тјунер
Рено Модел:
Megane
Напон:
12V
Објектот Тежина:
5.4kg
Име На Модел:
За Рено Megane 2002~2009
Големина На Дисплеј:
7
RAM меморија:
1G
Резолуција:
1024*800
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Материјал Тип:
собранието
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Од Моќ:
40
Megane-Година:
2002 година
Интерфејс:
оригиналниот
Бренд Име:
Liislee
Објектот Големина:
35cm * 26cm * 20cm
Макс Надворешна Меморија:
64g
Свеж

Избор на клиенти