.

.

New
2 din GPS Стерео Радио GPS За ФОЛКСВАГЕН Голф 5 6 Поло Бора Jetta MK4 B6 Passat Tiguan Шкода Octavia Fabia Автомобил Audio DVD, MP3 плеер

2 din GPS Стерео Радио GPS За ФОЛКСВАГЕН Голф 5 6 Поло Бора Jetta MK4 B6 Passat Tiguan Шкода Octavia Fabia Автомобил Audio DVD,

DEN 7841.00
DEN 9801.12

Стока
Достапно.

Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со нас. Испорака и ажурирате информации за времето.
Изборот на точниот предмети за вашето возило не е секогаш лесно, но Run Grace Електронски нудат пријателски и корисни совети да ви помогне да се направи правилна одлука кога купување на додатоци за вашиот автомобил или комбе.
Оптимизиран Windows CE6. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Treble/ Бас/ Fader/ контрола на Јачина на звук Dsp Претходно наместен Стан ПОП РОК КЛАСА ЏЕЗ ОБИЧАЈ
8.За други далечински град, pls бидете трпеливи, тоа ќе е потребно околу 20-30days. Ние обично се пишува на точка име"Автомобил видео систем". ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред, тогаш ние ќе ги провери и прогласи според тоа. Ние ја прогласи US$60 стандардно, Ние обично се пишува на точка име "и Фактура вредност од 75$ . Царинските давачки Парцели, може да треба да се расчисти царинските и тоа е купувачот одговорност да го сторат тоа, и може да се дополнителни увозни давачки, даноци, секој еден кој увозот на стоки од странство треба да плаќаат даноци. и шпедиција ќе соберат по испораката. поддршка CMMB ДИГИТАЛНА ISDB ATSC кутија
Најнов ажурирање
800 MHZ ПРОЦЕСОР, 256 RAM меморија, Со побрзо брзина, повеќе стабилен систем.) : Русија : за Москва, нашите превозот може да биде многу брзо за Aliexpress. Ние автоматски ќе го избере ова ( DHL, FEDEX, ТНТ) три изразат компанија. Прогласи вредност и името ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.0
Напон : DC 12 V
Актуелни : 30 ма
Излезна моќ : 4 * 45 W
FM фреквенција : 87. Се изгради во GPS навигација функција (Windows CE 6.5-108 MH СУМ фреквенција : 522-1710 KHZ
Јазик : Англиски Германски Француски Италијански Шпански, Португалски Руски Полски Турски Јазик Арапски, Јапонски Корејски Дански Холандски Шведски, Хебрејски, Кинески
Нашата Фабрика&Магацин
Зошто купи од нас?
1.

Детали

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,DVD-R/RW,CD,dvd,WMA
Специјални Функции:
Полначот,Bluetooth,Екран на Допир,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Касета Играч
Din:
Двојно Din
Резолуција:
800*480
Бренд Име:
YILUZHE
Напон:
12V
Име На Модел:
521
Големина На Дисплеј:
7,8
Објектот Големина:
7
Од Моќ:
4*45W
OSD Language:
Англиски
Објектот Тежина:
3.5kg
Материјал Тип:
Управниот висок интензитет ABS
Специјални Функции:
DVD Плеер
Сместување:
Во Цртичка
Свеж

Избор на клиенти