.

.

New
YATOUR Дигитална Музика Промени ПОМОШЕН SD USB MP3 Плеер за ХОНДА Спогодба Граѓански CR-V Одисеја Одговара FR-V Пилот Елемент S2000 Ridgeline

YATOUR Дигитална Музика Промени ПОМОШЕН SD USB MP3 Плеер за ХОНДА Спогодба Граѓански CR-V Одисеја Одговара FR-V Пилот Елемент

DEN 2544.00

Стока
Достапно.

6 V DC
Оперативна Струја : 200 m A
S/N Сооднос : 95d B
Вкупно Хармонично Нарушување : 0. Инструкции за тоа како да се отстрани вашиот радио за пристап до CD-то промени порт може да се најде низ многу интернет ресурси, автомобил прирачници или од страна на локалните инсталерот.05%
Зачестеност Одговор : 20 Hz-20k Hz
DAC Резолуција : 20bit
Температурата на работа : -35-80 степен centigrade
Пакет Содржина
1 Парче модул единица (големина : 90mm*65mm*16mm)
1 Парче CD Промени жица подигнат (кабел должина : 1000mm)
1 Парче 3,5 мм ПОМОШЕН кабел (кабел должина : 500mm)
1 Парче упатство (англиски)
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
***** Со Производот *****
Bluetooth Продолжување Модул
Bluetooth Врска е сет за во Автомобил w/ ПОМОШЕН Интерфејс & USB Полнач
***** 100% на нашата услуга во замена за вашите 100% задоволство ***** Превозот
Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Ве молиме имајте во предвид при изборот на локација за подигнување како превозот метод, и вашиот превозот адреса е испорака Оддалечена Област од DHL, ние ќе ја испорача вашата купите предмети од ЕМС или други couriers наместо. Повратни информации Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис. Ако не се чувствуваат удобно со DIY инсталација, ве молиме да се претвори во автомобил аудио професионалец во вашето локално подрачје. Тоа е полно опремен решение за да се поврзете, игра и контрола MP3/WMA на автомобил фабрика радио, без FM Предавателот контрола. Увоз Даночни Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас. Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот. Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната).

Детали

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3
Специјални Функции:
MP3 Играчи
Резолуција:
N/A
Име На Модел:
V01001
боја:
Црна
Од Моќ:
2.5
Објектот Големина:
Модул Единица 90MM*65MM*16MM
Бренд Име:
YATOUR
Компјутерската Меморија Големина:
8GB максимум (Предложи)
Објектот Тежина:
0.22kg
Инсталирајте Големина:
1 Din
Радио Одговор Пропусен Опсег:
N/A
Големина На Дисплеј:
4
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Материјал Тип:
Алуминиум
Сертификат:
CE, RoHS, FCC
Посебни Бенефиции:
Додадете USB/SD/Помошен MP3 интерфејси до ОЕМ радио
Вграден-во Порти:
USB, SD(SDHC), ПОМОШЕН
USB Pendrive Капацитет:
8GB максимум (Предложи)
SD(SDHC) Капацитетот на Картичката:
8GB максимум (Предложи)
Автомобил Создателот/Модели:
За Хонда
Свеж

Избор на клиенти