.

.

New
YATOUR Дигитална Музика Промени ПОМОШЕН SD USB MP3 Адаптер за Рено Clio Twingo Лагуна Megane Сценско Избега MP3/WMA Интеграција комплет

YATOUR Дигитална Музика Промени ПОМОШЕН SD USB MP3 Адаптер за Рено Clio Twingo Лагуна Megane Сценско Избега MP3/WMA Интеграција

DEN 2888.00
DEN 3072.00

Стока
Достапно.

Контролирани од страна на возило Главата Единица,поддршка воланот работење 4.За да го користите Помошен Во порт, неопходно е да го отстраните USB или SD картичка.5 mm CDC приклучок должина : 95cm; Стандард Пакување кутија : 210 x150 x60mm Половина големина на пакување кутија : 150 x 105 x 60mm Модул тежина : 90g; Бруто тежина : 220g-400g; 50 стандард кутии/голема картон.Понекогаш,за да се отстрани дефект на софтвер на автомобил аудио систем, можеби ќе треба да го отстранете ја батеријата или отстрани осигурувачот да го ресетирате автомобил аудио систем. Листа на песни функција исто како мулти Cd 8. Поддржува надворешни audio source(MP4 PSP Мобилен Телефон) преку ПОМОШЕН во порт 7. Yatour Bluetooth рака-free Комплет(Изборен) САД $ 59.05% SN Сооднос : 90d B Фреквенција Одговор : 20 HZ-20 KHZ Модул случај е направен од алуминиум легура Поддржани мемориски картички и USB стапчиња : 1. Различни модул firmware-верзии за различни типови на протоколот на автомобил стерео 12. И покрај тоа што овој Адаптер има вграден филтер за бучава, некои радија се уште може да има бучава проблемот, ако тоа се случува, тоа е потребно да инсталирате дополнителен Бучава Стабилизатор. Не се погодни за Рено RADIOSAT Класичен или VDO Дејтонскиот MS 4300 или Carminat или Cabasse АУДИТОРИУМ TRONIC Ажурирање на Листата(со CD ПРОМЕНИ).Поддржува до 15 папки (во зависност од радио тип) на вашиот USB/SD.00 /парче Гаранција&Враќање : Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција од денот на производот доби, секој објект е двојно проверени пред превозот, ве молиме запомнете да проверите пратката пред да го потпише тоа, или да го одбие ако е скршен и контактирајте не веднаш за решение. Поддржува Последната Позиција Меморија(LPM) 9. Инсталација и употреба се исти како CD промени е за инсталација и употреба, Едноставно приклучете USB диск/SD картичка, можете да играте на аудио преку автомобил аудио систем и да уживате во музиката во вашиот автомобил.YT-M06 може да не работи со некои од њу Кингстон бренд USB стик.

Детали

Специјални Функции:
MP3 Плеери,ЦД Плеер
Радио Одговор Пропусен Опсег:
na
Објектот Големина:
92x65x16.5
Од Моќ:
20Hz-20KHz
Бренд Име:
YATOUR
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Компјутерската Меморија Големина:
8G
Напон:
12V
боја:
Црна
Објектот Тежина:
400g
Големина На Дисплеј:
2.5
Име На Модел:
YTM06-REN8
Слот:
SD USB ПОМОШЕН ВО BT
сертификација:
CE FCC
Специјални Функции:
MP3/WMA Играчи
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен Радија На:
Тјунер Листата со Siemens VDO, Ажурирање на Листата со Сименс
Компатибилен Радија Б:
VDO Дејтонскиот MS4100, MS4150RS, MS42
Автомобил Производител:
Рено
Свеж

Избор на клиенти