.

.

New
XYCING 4.3 Инчен TFT LCD Боја Следи Автомобил на ретровизорот Паркинг Монитор + Водоотпорен Авто Автомобил Rearview Обратна Камера RVC-219

XYCING 4.3 Инчен TFT LCD Боја Следи Автомобил на ретровизорот Паркинг Монитор + Водоотпорен Авто Автомобил Rearview Обратна Камера

DEN 422.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


- Со водоотпорен дизајн, нема потреба да се однесуваат на дождливите денови.
Главни Карактеристики :
- Се прикаже спротивни на сликата на камерата на мониторот да се дуплираат нормалниот приказ се гледа во ретровизорот.0 Vp-p, 75 Ohm
S / N Сооднос : Повеќе од 48 db
Вода-доказ : IP67 - IP68
Тековната Потрошувачка : Нема повеќе 300m A
Напојување : DC 12 V
Оперативен Температура : -20 ~ 60 степени(RH95%Макс. Со висока чувствителност, може да се ослободи на сиромашните задните визија.3 Инчен Автомобил На Ретровизорот Се Следи :
Функција : Автомобил На Ретровизорот Се Следи
Екран : TFT-LCD
Големина На Екранот : 4. Ние не сме одговорни за било каква физичка штета или штетата предизвикана од страна на купувачот некористење.
1, ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред исплата. Ние нема да ги сноси царински даноци.
- Се вклопуваат во повеќето возило копче дупки, нема друга инсталација е потребно. Ако пратката се строго проверени, по обичај, се уште треба да плаќаат данок за да го избришете обичај.
- Со водоотпорен дизајн, нема потреба да се однесуваат на дождливите денови.
- Тоа е ноќ визија камера, лесно можете да добиете јасна ситуација во грбот. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
2, Ако не сте задоволни кога добијат наредба, или треба било каква помош при употреба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Сите исплати на Ali Express се обработуваат и заштитени од страна на Купувачот Систем за Заштита.)
Други Објекти : Автоматски баланс на белата боја, Agc и BLC
Пакет Тежина : 171g
Пакет Димензии(L x W x H) : 133 x 80 x 50mm
Пакетот Вклучува :
1 x Автомобил Камера
1 x Упатство
1 x Видео Кабел
1 x Моќ Кабел
1 x Следење
1 x Кабел
Ние поддршка на Paypal и следниве методи за плаќање.

Детали

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Резолуција:
480x240
Објектот Големина:
285mm x 82mm x 20mm
Материјал Тип:
ABS
Сместување:
Во Цртичка
Бренд Име:
XYCING
Големина На Дисплеј:
4.3
Објектот Тежина:
600g
Име На Модел:
RVC-202+E300
Резолуција На Екранот:
480*272
Свеж

Избор на клиенти