.

.

New
XYCING 800 x 480 Пиксели 5 инчен Автомобил го Следат HD Дигитален Панел Паркинг Монитор + E350 Автомобил Заден Поглед Наназад Камера

XYCING 800 x 480 Пиксели 5 инчен Автомобил го Следат HD Дигитален Панел Паркинг Монитор + E350 Автомобил Заден Поглед Наназад

DEN 638.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.


2, Увозните давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.
Одобрен : CE/FCC
По Продажбата На Услугата : 1 Година Гаранција
Додатоци :
1 x Упатство
1 x Видео & Power Кабел
Ние поддршка на Paypal и следниве методи за плаќање. Ние обично се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на некои од можните обичај должност или данок за плаќање.
Екранот Големина (L x W x H) : 125 x 13 x 83mm
Пакет Големина (L x W x H) : 135 x 100 x 65mm
Екран Тежина : 164g
Пакет Тежина : 238g
Забелешка : системот не може да го запре автомобилот автоматски кога тоа се открие бариера.
- Ниска потрошувачка на енергија и лесно да се инсталира.
1, ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред исплата. Сите исплати на Ali Express се обработуваат и заштитени од страна на Купувачот Систем за Заштита.
- На OSD мени секогаш во читлив позиција без оглед на слика е огледало или е нормално. Ние не сме одговорни за било каква физичка штета или штетата предизвикана од страна на купувачот некористење.
- Достапни за VCD / DVD / GPS / КАМЕРА. Ако пратката се строго проверени, по обичај, се уште треба да плаќаат данок за да го избришете обичај.
- Со 2 видео влезови, Бела видео кабел се поврзува со автомобил rear view camera, Жолта една до друга видео опрема. Секоја промена, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ви благодариме!. Ви благодариме!
2, Ако не сте задоволни кога добијат наредба, или треба било каква помош при употреба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Детали

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
108*82*15mm
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
XYCING
Големина На Дисплеј:
4.3
Име На Модел:
RVC-203+E350
Објектот Тежина:
600g
Резолуција:
800x480
Резолуција На Екранот:
800*480 / 480*272 (Опција)
Свеж

Избор на клиенти