.

.

New
Бесплатен Превозот Автомобил Reverseing 7inch LCD Автомобил Следи 2Channel Видео Влезот Авијација Интерфејс Автобус Такси Паркинг Систем за Следење

Бесплатен Превозот Автомобил Reverseing 7inch LCD Автомобил Следи 2Channel Видео Влезот Авијација Интерфејс Автобус Такси Паркинг

DEN 2668.80

Стока
Достапно.

Обратен приоритет & автоматско wake-up функција, автоматски се префрла на обратна слика на секоја држава и да се врати во првобитна состојба по обратен е завршена
7. Погоден за ладна возило чија напојување напонот не е стабилна
5.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. 2 канали видео влез(AV1 : DVD/камера за видео сигнал, AV2 : на обратен сигнал)
8. Зачувај обратен време, стабилен систем и работни перформанси
3.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. 7 инчен LCD екран, 800 x 480 пиксели, живописни бои
2.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Детали

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
tuleshi
Објектот Тежина:
700g
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
ГШ-707
Резолуција:
800x480
Големина На Дисплеј:
7
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
18*12*15
Свеж

Избор на клиенти