.

.

New
Оригинален бренд нови smart key 3 копчето 434Mhz за Citroen DS5 DS4 DS3 kigoauto

Оригинален бренд нови smart key 3 копчето 434Mhz за Citroen DS5 DS4 DS3 kigoauto

DEN 1949.00
DEN 2908.80

Стока
Достапно.


Оригинален бренд нови smart key 3 копчето 434 Mhz за Citroen DS5 DS4 DS3
Ова е оригиналниот smart key default без итни копче .
1.Копче : 3 копчето
2.Фреквенција : 434 Mhz
3.работа на : за Citroen DS3 DS4 DS5

Детали

Осветленост Дел Број:
за Citroen
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Fra
Другиот Дел Број:
за Citroen
R/C Функција:
Со
Прилагодување:
Yes
Производителот Дел Број:
за Citroen
Бренд Име:
KIGOAUTO
Материјал Тип:
електроника
Копче:
3 Копче
време на испорака:
Во рок од 7 дена
реден број:
9167302
квалитет:
Висок
Пакет:
ПП торба,внатрешен кутија,картон
Тип:
smart key
Фреквенција:
434MHz
Свеж

Избор на клиенти