.

.

New
HAUSNN 3 Копчиња Модифицирани Флип Виткање Замена Автомобил Празно Копче Школка За Lada Далечински Случај Покрие Фоб

HAUSNN 3 Копчиња Модифицирани Флип Виткање Замена Автомобил Празно Копче Школка За Lada Далечински Случај Покрие Фоб

DEN 179.52

Стока
Достапно.


Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Копче : 3 Копчето
Клучни Празно : Да
Логото Налепница : Никој
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
2. Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.
3.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот.
4.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка со LADA Налепница

Детали

Број на Копчиња:
3 Копчиња
Другиот Дел Број:
за lada
Прилагодување:
Yes
Бренд Име:
HAUSNN
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
за lada
Материјал Тип:
ABS Пластика+Метал
Производителот Дел Број:
за lada
Свеж

Избор на клиенти