.

.

New
mtsooning Далечинскиот Клуч Школка Случај 2 Копчиња Авто Замена Фоб Покритие За BMW Mini Cooper Неисечени Сечилото Празно Копче Школка Автомобил Опфаќа

mtsooning Далечинскиот Клуч Школка Случај 2 Копчиња Авто Замена Фоб Покритие За BMW Mini Cooper Неисечени Сечилото Празно Копче

DEN 129.00
DEN 242.88

Стока
Достапно.


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Оној што ќе добие е ист како на сликата. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Клучот нож се стрижат,ќе мора да се намали на копчето сечилото на автомобилската locksmith
Fitment :
Одговара за BMW Mini Cooper
Пакетот вклучува :
1 x Копче Школка Случај
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Напомена :
Овој објект не е далечен,тоа е само далечинскиот клуч школка случај.

Детали

Бренд Име:
mtsooning
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
2 Копчиња
Производителот Дел Број:
Клучни Школка Случај За BMW MiNi
Материјал Тип:
ABS Пластика+Метал
Другиот Дел Број:
Клучни Школка Случај Замена
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Свеж

Избор на клиенти