.

.

New
ЗА bmw скенер 3 во 1 ICOM 2 B C со лаптоп cf19 екран на допир за 4g супер ssd 480gb ista експерт режим на софтвер за целосен сет

ЗА bmw скенер 3 во 1 ICOM 2 B C со лаптоп cf19 екран на допир за 4g супер ssd 480gb ista експерт режим на софтвер за целосен

DEN 35760.00

Стока
Достапно.


Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
Софтвер Функција и Функција :
1. 1pc x А2 Интерфејс
2.03
Американски англиски, Британски англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, Индија, грчки, руски, Japaness, корејски, Тајландски, Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески
Експерт Режим
20 Видови на Мулти-Јазици се Поддржани :
Американски англиски, Британски англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, Индија, грчки, руски, Japaness, корејски, Тајландски, Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески
win7 Поддршка FORBMWW & МИНИ целосен систем за дијагностицирање и офлајн програмирање
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот,а потоа го направите следниве чекори :
1. Откажете USB Dongle, нема потреба да се грижите повеќе за losting usb dongle ќе ја затвори вашата софтвер.
Секој предмети биле тестирани од себе пред да го испратите на клиенти за да бидете сигурни дека тоа може да биде оперативен во добра состојба.Инаку, пописот ista-стр програма ќе се исклучи автоматски ако имате најпрво поврзан на уредот со компјутер директно.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days. 20 cm долг кабел, кој го олеснува поврзувањето на А2 и го прави чување во опфаќа моторот полесно.00
Сегашниот Систем на Сликата верзија 01.
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
24hours 7 дена онлајн услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се.
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL. Поддршка еден програмирање и програмски инженери
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС.

Детали

Јазик:
Англиски, Шпански, Француски, Италијански, Руски, Германски, Denish, Полски, Фински, Холандски, Чешки, Португалски, Јапонски, Шведски, Словенија, Тајландски, Турски, Грчки, Кореја
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Тежина:
5kg
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Висина:
25inch
Име На Модел:
за BMW ICOM А2 Б В
моќност:
5W
Напон:
12V 24V
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Електронски:
Yes
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
Лаптоп:
cf19 користи 4g
RAM меморија:
4g
SSD:
480gb
техничка поддршка:
teamviewer9
Свеж

Избор на клиенти