.

.

New
пописот а2 б в за bmw дијагностички алатка за програмирање со софтвер експерт режим 480gb ssd со лаптоп x200t 4g целосен сет

пописот а2 б в за bmw дијагностички алатка за програмирање со софтвер експерт режим 480gb ssd со лаптоп x200t 4g целосен сет

DEN 29760.00

Стока
Достапно.

Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. Ви благодариме за вашето разбирање. Поддршка еден програмирање и Б M W инженери програмски
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС.
C - 20-pin кабел за старите модели.
Да се заштити повеќето конектор, Б за возила со оптички повеќето пристап ќе биде опремен со меко покритие направени од гума, наместо на поранешниот пластична капа.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е
одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. 1pc x А2 Интерфејс
2. 1pc x USB Кабел
4. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Робустен алуминиум случај ќе ви помогне да се избегне оштетување кога се користи во груби средини. 1pc x 480 gb SSD
7.
Сегашниот Пакет Слика верзија 03.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата. 1 PC X x200t екран на допир за 4g лаптоп
x200t лаптоп 4g користи .

Детали

Јазик:
Англиски, Шпански, Француски, Италијански, Руски, Германски, Denish, Полски, Фински, Холандски, Чешки, Португалски, Јапонски, Шведски, Словенија, Тајландски, Турски, Грчки, Кореја
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Тежина:
5kg
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Висина:
25inch
Име На Модел:
за BMW ICOM А2 Б В
Напон:
12V
моќност:
5W
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Електронски:
Yes
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
Лаптоп:
x200t користи 4g
RAM меморија:
4g
SSD:
480gb
техничка поддршка:
teamviewer9
Свеж

Избор на клиенти