.

.

New
Најновата Верзија XPROG-M 5.72 Со USB Dongle ЕКИ Програмер Xprog М V5.72 ЕКУ Чип Тунинг X-Прог М кутија 5.6 Чип Tunning Слободен Брод

Најновата Верзија XPROG-M 5.72 Со USB Dongle ЕКИ Програмер Xprog М V5.72 ЕКУ Чип Тунинг X-Прог М кутија 5.6 Чип Tunning Слободен

DEN 4319.52

Стока
Достапно.

Ако вашиот X-Прог е постара верзија,може да го користите овој најнов dongle да се ажурира за да V5.72 ЕКУ Чип Тунинг X-Прог М кутија 5.72 може да decypte нова верзија На BMW CAS4. Додадете нови ставање во промет : НАМЕСТАМ-0025 Овластени 11/4/2014
3.) Семејство се заобиколат безбедност овластување (овозможува да се читај/пишувај обезбедени и не се обезбедени внатрешни флеш и надворешни сериски EEPROM, преглед/промена на километражата,шасија број (VIN), сериски број и PIN код).
Најновата Верзија XPROG-M 5.
НАМЕСТАМ-0008 за BMW EWS3 овластување
НАМЕСТАМ-0009 ATMEGA семејство овластување (овозможува да се читај/пишувај EEPROM и флеш меморија)
НАМЕСТАМ-0010 MB ZGS001 овластување
НАМЕСТАМ-0011 за полнење за Motorola HC11 EA9/E9 заобиколат безбедност овластување (овозможува да се заобиколат безбедност малку и прочитај EEPROM и RAM меморија)
НАМЕСТАМ-0012 Националните CR16 овластување (овозможува да се читај/пишувај EEPROM меморија)
НАМЕСТАМ-0014 ST7, ST10 семејство овластување (овозможува да се читај/пишувај внатрешни флеш)
НАМЕСТАМ-0015 MPC5xx за ставање во промет (во зависност од уредот програмата автоматски ги детектира MPC5xx, M95xxx вид уред, флеш, надворешен блиц и конфигурација големината на меморијата)
НАМЕСТАМ-0018 за полнење за Motorola HC12, HC912, MC9 S12, MC9 S12 X заобиколат безбедност овластување (овозможува да се читај/пишувај обезбедени EEPROM и флеш меморија)
НАМЕСТАМ-0020 РАКА (Micronas, .60 , нашите xprog-кутија хардвер не може да се работи со други пониска или повисока софтвер. Нема dongle со Xprog 5.72 мора да биде win7 64bit со 4 нуклеарна барем ,и мора да се инсталира на виртуелен систем.

Детали

Име На Модел:
Xprog-M Кутија V5.6 / V5.72
Објектот Тежина:
1kg
Електронски:
No
моќност:
W
Објектот Ширина:
8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
XTYDIAG
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Plactis & Метал
Напон:
V
Хардвер Верзија:
Најновите Xprog 5.6 / 5.72
Верзија На Софтвер:
Најновите X-прог V5.6 / v5.72
Објектот Должина:
10cm
Специјални Функции:
најдобар квалитет
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Гаранција:
3 Години
Живеат Тест:
Одлични
Материјал Тип:
Пластични
Точка име :
XPROG-M V5.6 / v5.72 ЕКИ Програмер
верзија:
Најновите V5.60
Специјални Функции:
X Прог ЕКИ Програмер
квалитет:
најдобар квалитет
функција 1:
Xprog 5.6 Со Dongle
Карактеристика 2:
Xprog 5.72 без dongle
Свеж

Избор на клиенти