.

.

New
за bmw icom следната а2 б в со целосна кабел со најнов софтвер 500gb hdd експерт режим на 3 годишна гаранција супер се дијагностицира за bmw

за bmw icom следната а2 б в со целосна кабел со најнов софтвер 500gb hdd експерт режим на 3 годишна гаранција супер се дијагностицира

DEN 21360.00

Стока
Достапно.

Пакетот вклучува : 1. Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот, ве молиме контактирајте со нас. (Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2.Експерт Режим со NCS, E-SYS и така натаму .13 ISTA-СТР 3.

Детали

боја:
Сива
Јазик:
Англиски, Шпански, Француски, Италијански, Руски, Германски, Denish, Полски, Фински, Холандски, Чешки, Португалски, Јапонски, Шведски, Словенија, Тајландски, Турски, Грчки, Кореја
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Висина:
25inch
Име На Модел:
за BMW ICOM А2 Б В
Објектот Тежина:
2.5kg
Напон:
12V
моќност:
5W
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Електронски:
No
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
HDD:
500GB
техничка поддршка:
teamviewer9
Свеж

Избор на клиенти