.

.

New
ONEWELL 1pc Преносни LED Светло Автомобил Ashtray Универзална Цигара Цилиндар Clamshell Носителот Автомобил Стил

ONEWELL 1pc Преносни LED Светло Автомобил Ashtray Универзална Цигара Цилиндар Clamshell Носителот Автомобил Стил

DEN 429.12

Стока
Достапно.

ништо посебно! Трошоците за превозот се половина на купувачи и продавачи. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во текот на гарантниот период (ако е можно, користете оригинални пакувања). Ние ќе изберете да брод вашата објекти од нашата првиот магацин за брза испорака поради акции достапноста и временски разлики. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и имаат 30 дена да се повлече од денот на приемот.Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, мора да се обезбеди нас со превозот следење на број, специфичната причина за враќање. Плаќање верификација пост-процесирање на нарачки. Вашата цел адресата мора да биде вашиот превозот адреса. Ние не поправка или промена предмети со истечен рок на гаранција. Ние брод, и ќе одговори на вашите одговори. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци имаат 3-месеци гаранција. Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објектот во првобитната состојба, полна со сите компоненти и прибор После тоа, купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние нема да наплата или да го замени вас. Ви благодарам многу!!! ^-^
ONEWELL 1pc Преносни LED Светло Автомобил Ashtray Универзална Цигара Цилиндар Clamshell Носителот Автомобил Стил, Боја : црна, бела
Производ Големина : 8*7*11cm
Прекрасен изглед дизајн, мала меморија, лесно да се користат; производи изработени од еколошки материјали; употреба на 2025 копчето батерии
1.

Детали

Боја Име:
Црна
Специјални Функции:
Прозрачна
Бренд Име:
ONEWELL
Свеж

Избор на клиенти