.

.

New
CHIZIYO 3 Бои Универзална Преносни Пушењето Додаток Цигара Мини Ashtray Пепел Автомобил Ashtray Со LED Светло

CHIZIYO 3 Бои Универзална Преносни Пушењето Додаток Цигара Мини Ashtray Пепел Автомобил Ashtray Со LED Светло

DEN 315.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.


Детали

Специјални Функции:
Мултифункционален,Светлечки
Бренд Име:
CHIZIYO
боја:
Сина,сребрена,црна
No:
9.0
Големина:
about12x7x5cm
Свеж

Избор на клиенти