.

.

New
DC 12V Кабинет Вратата Електрично Заклучување на Собранието Latch Електромагнетниот за Фиока шкафче заклучување системи

DC 12V Кабинет Вратата Електрично Заклучување на Собранието Latch Електромагнетниот за Фиока шкафче заклучување системи

DEN 265.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет. Висок квалитет ултра-компактен електрична брава. Rustproof, трајни, безбедност, лесен за употреба. Применливи за тоа да биде инсталиран во бегство doo или пожар вратата електронски контролиран систем. Усвојува принцип на електрична магнетизам , кога струја низ силикон, на електромагнетни заклучување ќе се постигне силна вшмукување кои цврсто си го цица на железо, на тој начин заклучување на вратата.
Инструкции :
Црвено жицата се поврзува со позитивни, зелена жицата се поврзува со негативни. Кога тоа бил поврзан жица и сегашниот е достапна, електрично заклучување може да се контролира вратата, отворање и затворање.
Спецификации :
Големина : L27mm*W29mm*H18mm Доведе должина : 25мм Заклучување телескопски должина : 10мм Напојува форма : прекинат го Отклучите време : 1 секунда
Пакет Се Вклучени :
1pc Електрично Заклучување на Собранието Електромагнетниот

Детали

Тип:
Автоматска Врата Оператори
DIY Материјали:
Електрични
Свеж

Избор на клиенти