.

.

New
TOWE АП RJ45-E1000/8S 1000M РОЕ мрежа молња се заштити 19 кабинет пренапонска заштита

TOWE АП RJ45-E1000/8S 1000M РОЕ мрежа молња се заштити 19 кабинет пренапонска заштита

DEN 2790.24

Стока
Достапно.


RJ45-E1000/8 S жици дијаграм
TTS-RJ45-8 E/16 E/24 E мрежа.5 ка
C2 ВО напон заштита на ниво L-L
До
≤130 V
C2 ВО напон заштита на ниво L-СТР
До
≤600 V
Вметнете Загуба 250 MHz
0. Производи со добар фреквенцијата на пренос карактеристики, високо-да помине проток и брз одговор на брзина, може да се широко се користат во канцеларија и индустриски простории кабелска мрежа и слични податоци комуникациски системи, како што се 1000 M Ethernet, БАНКОМАТ, ISDN, Vo IP мрежа, Рое системи.брзината на трансфер
Vs
1000 M/s
Responce Време
т А
заштита на основни жица
1/2, 3/6, 4/5, 7/8
Заштита на ниво
IP20
Влез / излез интерфејс
RJ45
Инсталација На Железнички
15mm
Операција Температура
Т
- 20+ 50
Апликации
TTS-RJ45-E1000/8 S првенствено за една Gigabit Ethernet порта за пренапонска заштита, погоден за заштита на еден компјутер или сервер, RJ45-8 E/16 E/24 E заштита односно за 8, 16 и 24 Gigabit Ethernet мрежа стандард извртени пар каблирање стандарди применливи молња шест системи ПРЕКИНУВАЧ, ЦЕНТАР, РУТЕР и компјутерска мрежна опрема, или други пренапонска заштита
Производ Инсталација
LPZOB-1 интерфејс или повисоко интерфејс може да биде инсталиран молња заштита округ, додека за заштита на сите на пат или gigabit network линија.
Карактеристики На Производот :
1 основни уред избрани од страна на меѓународен бренд, 8-жица за целосна заштита, супериорни перформанси, молња брз одговор, може ефикасно да се спречи различни фреквенции на молња
2 мулти-ниво на заштита, молња струи може да се бори 5k A, и по тестирање орган, во согласност со меѓународните и домашните стандарди
3 вметнување на косата, кога 1000 M е помалку од 0,3 d B, гарантирано да стигнат до 1000 M го оценувате
4 изработка, лесно да го инсталирате, може да се поврзани со некоја стандард железнички картичка, лесно одржување и управување со
TTS-RJ45-E1000/8 S Шеми
TTS-RJ45-16 E-1000 M
TTS-RJ45-24 E-1000 M
Големина На Табелата
TTS-RJ45-E1000/8 S
RJ45-16/24 E-1000 M Големина
Технички Податоци
Тип
На текст
TTS-RJ45-E1000 /8 S
Номиналниот Напон
Он
48 V
Max.

Детали

Број На Модел На:
TTS-RJ45-E1000/8S
Бренд Име:
TOWE
Свеж

Избор на клиенти