.

.

New
Трговија на големо Цена 10pcs за Автомобил Копче Locksmith Алатка Стакло Transponder Чип T5 ID:20

Трговија на големо Цена 10pcs за Автомобил Копче Locksmith Алатка Стакло Transponder Чип T5 ID:20

DEN 999.00
DEN 1110.24

Стока
Достапно.


Детали

моќност:
obdiiid20
Објектот Висина:
4cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
obdiiid20
Име На Модел:
obdiiid20
Објектот Ширина:
5cm
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
8cm
Тип На Објект:
Копчето Авто Програмер
Објектот Тежина:
0.0005kg
чувајте или не:
Продавница
Пазарот:
глобални
боја:
Црна
трговија на големо и на мало:
Поддршка
Попуст:
имајте на обезбедување на најдобри промоција цена
Големи цел или да купите со други производи:
ве молиме контактирајте ме
Функција:
Врвен квалитет во Кина & Повеќето Разумна Цена
Слични:
transponder чип
DHL ЕМС HKPAM CPAM Fedex Aramex итн:
Опционално,Цените се Различни,контактирајте ме
Нето тежина:
за 0.0005 кг/pc
Свеж

Избор на клиенти