.

.

New
Трговија на големо и Мало со Врвен Квалитет Автомобил Копче Locksmith Чипови Празно го Отклучите ID48 t6 Transponder Чип Стакло Оригинални Нови Превозот Факултативна

Трговија на големо и Мало со Врвен Квалитет Автомобил Копче Locksmith Чипови Празно го Отклучите ID48 t6 Transponder Чип Стакло

DEN 11342.00
DEN 11939.52

Стока
Достапно.

Дека cargos ако ние одбележуваме бесплатен превозот, нема повеќе товар такса потоа,
само да потсетам дека за inporting товари, ќе треба да платите данок на царината во вашата земја, кој надоместок ќе биде во ваша надлежност,
база на Царинските политики во вашето место.
Наш прв избор е DHL ако надомест за превозот,можете да изберете ПРОЗОРЦИ, EMS, ТНТ, Fedex ект,
но, понекогаш ќе треба да платат малку повеќе надомест за тоа.
3) BTW,драг пријател,ако ја вашата адреса припаѓа на оддалечените области преку DHL, ние ќе ве известиме додадете далечински такса, јас се извинувам за непријатности
4)Ако успешно, можете да добиете на товар во 4-8 работни дена по плаќање преку DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от,throught ЕМС понекогаш за 7-15days,некои пати треба да се чека 30days. да 23th Февруари не се во можност да организира пратка брзо,ве молиме да се разбере.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Детали

моќност:
w
Објектот Висина:
0.2cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
12v
Име На Модел:
t394007
Објектот Ширина:
0.2cm
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
N/A
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
1cm
Тип На Објект:
Копчето Авто Програмер
Материјал Тип:
Стакло
Објектот Тежина:
0.05kg
Гаранција:
1 година
чувајте или не:
Продавница
Пазарот:
глобални
боја:
исто како на слика
мешани цел:
Поддршка
MOQ:
1pc 5pcs 10pcs 20pcs 30pcs 50pcs 100pcs 200pcs...Факултативна
Функција:
висок квалитет и конкурентна цена и за
Слични:
видови на transponder чипови
DHL ЕМС Fedex Aramex Пост итн...:
Опционално,Цените се Различни,контактирајте ме
Погоден Автомобили:
id 48 во Можност да заклучи за Ауди, за Седиште, за Шкода, за ФОЛКСВАГЕН
Свеж

Избор на клиенти